У Вас виникають питання щодо роботи нашого магазину? Ми збираємо на цій сторінці найпопулярніши. І даємо вичерпні відповіді. Не знайшли неохідної – напишіть нам, ми обов’язково відповімо.

О, у Вас з'явився інтернет-магазин? Я можу купити там керамічну плитку?
В нашому інтернет-магазині ми будемо продавати в першу чергу ті товари, вибір яких не вимагає Вашої особистої присутності. Наприклад та ж плитка може бути такого відтінку, який на різних моніторах комп'ютерів чи інших пристроях буде виглядати по різному. Тому, саме за плиткою ми запрошуємо Вас до нашого магазину по бул. М. Грушевського, 71, а ось клей для неї, різноманітні будівельні суміші, грунтівки, фарби, інструменти - будь ласка заходьте до нашого онлайн-магазину.
Якщо я куплю в інтернет-магазині дві тони цементу, Ви мені його привезете?
Так, звичайно. Придбаний у нас товар ми можемо Вам доправити нашою машиною з експедитором, з яким Ви можете розрахуватися після доставки. Вартість такої послуги - 100 грн в межах міста. Якщо Вам треба їхати кудись далі, повідомте про це менеджера, який з вам зв'яжеться для узгодженя деталей заказу і він розрахує для Вас вартість такої доставки.