Гігантські світильники і їх застосування

Одним з видів унікального освітлення вважається вибір гігантських виробів. Це торшери або світильники, які суттєво збільшені в розмірах у порівнянні з раніше розробленою технікою. Їх можна сміливо використовувати не тільки всередині приміщення, надаючи йому незвичайного стилю, але і в саду, на подвір’ї, по всій присадибній ділянці, на окремих конструкціях приміщення.

Історія оригінального виробу

Напевно, кожній людині відомий стандартний настільний світильник. Він дозволяє грамотно прикрасити кімнату та надати робочому місцю неповторності. Вперше подібні вироби на ніжці з плафоном з’явилися в 1930 році. Його використовували не тільки працівники офісів, але і деякі відомі особистості. Наприклад, письменник Роальд Даль працював саме під таким освітлювальним приладом.

Створив цей виріб Джордж Карвордін. І ось через кілька десятиліть сучасні майстри вирішили перетворити давно загублені в історії, але настільки практичні світильники в сучасному світі.

Початок робіт

І ось через кілька років, компанія, яка займалася виготовленням незвичайних світильників, знову вирішила порадувати цінителів цих незвичайних виробів. Колекційні освітлювальні прилади істотно додали в кількості моделей. Тепер їх можна використовувати для освітлення:

  1. Присадибних ділянок.
  2. Особистих кабінетів.
  3. Саду.
  4. Балконів.

Головною перевагою такого приладу є виготовлення виключно руками майстрів. В якості вихідного матеріалу використовується нержавіюча сталь. Відмінною рисою такої техніки є можливість регулювання висоти, як і в класичних менших світильниках. В якості регулятора використовується спеціальний пружинний механізм. Головною відмінною рисою вважається яскравий дизайн. На думку експертів, таке розмаїття функцій і зовнішніх характеристик здатні створити унікальну ілюзію і навіть змінити сприйняття простору деякими людьми.

Відмінною особливістю є можливості розсіювання м’якого світла на досить великій відстані.