Обираємо міжкімнатні двері

Коли Ви плануєте в своєму будинку, квартирі, дачі замінити міжкімнатні двері, виникає питання – які, якої якості краще поставити? Адже міжкімнатні двері – це основна частина домашнього інтер’єру. І важливо приходячи додому, бачити ті двері, які подобаються і так само створюють комфорт і затишок для всієї вашої сім’ї.

Двері ПВХ
Як правило, кожна кімната вимагає свої двері.Двері ПВХ Ностра 70 Ясен МІРА св. скло "Новий Стиль" складДвері у ванну кімнату і санвузол повинні бути вологостійкі, так як вони постійно контактують з вологою. Для цього підійдуть двері з покриттям ПВХ, воно герметично покриває міжкімнатні двері і не дає волозі потрапити всередину. Таке покриття практичне на протязі всього терміну служби і не вимагає особливого догляду. Всі забруднення видаляються за допомогою звичайних миючих засобів. Це покриття відповідає всім санітарним нормам.
У спальню, дитячу і вітальню можна придбати міжкімнатні двері зі склом. Скло в двері може бути матове з кольоровим візерунком. Відповідно є варіанти вибору форми дверей. Це можуть бути двері прямокутної форми, арочні двері або ж двері з різними елементами різьблення. В даний час в магазині Будмаркет величезний вибір кольорової гами, від світлих тонів до темних.
Одним із самих економічних рішень міжкімнатних дверей можуть стати двері з МДФ. Вони довговічні, практичні і не схильні до деформації за умов сталої температури та помірної вологості. Тому дверима з МДФ можна цілком оснастити всі дверні прорізи в будинку. А ось зовнішню обробку міжкімнатних дверей з МДФ, ви можете вибрати виходячи зі своїх смакових переваг.

Шпоновані двері

Двері ПВХ Колорі 80 Ясен САКУРА гл. "Новий Стиль"Одним з найбільш поширених матеріалів є шпон, який представляє собою тонкі дерев’яні зрізи. Як правило, шпон клеїться на поверхню дверного полотна. Двері зі шпоном відрізняються довгим терміном експлуатації. Також шпон є стійким матеріалом до великої кількості різних впливів. Численні відгуки покупців підтверджують позитивні якості даного виду матеріалу.

Еко шпон
У тому випадку, якщо конструкції з натурального шпону можуть бути подряпані в квартирі маленькими дітьми або домашніми тваринами, слід зупинити свій вибір на такому матеріалі, як еко шпон. Ключовою перевагою є те, що двері міжкімнатні еко шпон за зовнішнім виглядом важко відрізнити від натурального матеріалу і можуть бути виконані в будь-якій кольоровій варіації. Назва матеріалу говорить про те, що такий вид шпону володіє високим показником екологічності. Крім усього іншого, еко шпон здатний прослужити довгі роки.