В МОДІ ПЛИТКА ВЕЛИКИХ РОЗМІРІВ

 Часи, коли на ринку панувала плитка стандартних розмірів, пройшли. Дизайнери всього світу все частіше віддають перевагу великим форматам.

Плитка великого розміру була доступна і раніше, але її виробництво і укладання були справою непростою і, як наслідок, недешевим. Сьогодні ситуація змінилася на обох фронтах. Ми бачимо на світовому ринку справжній розквіт великоформатного виробництва. Крім того, значно просунулися вперед технології обробки і укладання.

Якщо раніше великою вважалася плитка, розмір якої перевищував 20Х30 см, то сьогодні до цієї категорії відносять плитку крупніше ніж 30Х30. Вже звичним стало використання в дизайні інтер’єру плит розміром 60Х60 см. Багато дизайнерів та архітекторів обирають формат 60х120 см.

У чому ж переваги великої плитки?

– По-перше, великий формат плити візуально збільшує, розтягує простір. Цей ефект досягається завдяки меншій кількості швів при укладанні. А також завдяки правильно підібраному декору і текстурі.

– По-друге, така плита доступніше. Часто кераміку, особливо великих розмірів, використовують як альтернативу плитам з натурального каменю. У порівнянні з ним використання великих плит з керамограніта буде значно вигідніше.

– По-третє, великі плити легше в укладанні. Як мінімум для покриття однієї і тієї ж площі вам знадобиться набагато меншу кількість великих плит. Крім того, з великих плит легше викласти індивідуальний контур.

– І це приводить нас до четвертої переваги – максимальної гнучкості у використанні. Ви можете викладати складні контури як на вертикальних, так і на горизонтальних поверхнях, створюючи особливий візуальний ефект.

Попит на великоформатні плити зростає і на українському ринку. Реагуючи на цей тренд, «Голден Тайл» запустила на Харківському плитковому заводі найпотужнішу в Україні лінію з виробництва великоформатної керамограніта (120х60 см). Левова частка каталоку вже представлена на стендах в Будмаркет та доступні для замовлення.

Колекції з плитами розміром 120х60 см ви знайдете за посиланням: