Види фасадної штукатурки

Від вибору декоративної фасадної штукатурки залежить як буде виглядати ваш будинок, це своєрідне обличчя вашого будинку, тому дуже важливо правильно підібрати фасадну штукатурку. На ринку представлені чотири основних види фасадних штукатурок, розглянемо їх в процесі зростання ціни:

  1. Мінеральна штукатурка
  2. Акрилова штукатурка
  3. Силікатна штукарка
  4. Силіконова штукатурка

1. Мінеральна штукатурка

Мінеральна фасадна штукатурка – це самий розповсюджений вид штукатурки, виготовляється вона з цементно-піщаного розчину, і в процесі роботи досить проста, навіть початківець майстер може легко впоратися з нанесенням на стіни цієї декоратівнойштукатуркі. Мінеральна штукатурка паропроникна, тому підходить для утеплення фасаду як пінопластом, так і базальтової ватою. Більше звичайно використовується для пінопласту (пінополістиролу), тому що цей матеріал дешевше вати, і знаходиться в одній ціновій категорії з мінеральної штукатуркою. До недоліків можна віднести невеликий термін експлуатації до ремонту – 10 років. А також ця декоративна & nbsp; штукатурка нееластична, тобто нестійка до тріщин і мікротріщин, які з плином часу можуть з’явитися на вашому фасаді. Ще один недолік, те що в основному мінеральна штукатурка продається в мішках в білому кольорі або під фарбування, і немає можливості її заколорувати її в масі. Можливі фактури: короїд, камінцева штукатурка.

2. Акрилова штукатурка

У цій фасадній штукатурці термін експлуатації до ремонту становить 15-25 років. Це досить пластична штукатурка, яка виробляється на основі акрилових смол (з подібного матеріалу виготовляють клей ПВА), приховує дрібні тріщини на фасаді за рахунок того, що вона може розтягнутися при невеликих усадках, і це дозволяє зберегти первинний вигляд фасаду на більш довгий термін.

До недоліків акрилових штукатурок можемо віднести паронепроникність, соотвественно виробники не рекомендують використовувати її з базальтової ватою в ситема утеплення методом скріпленої ізоляції. Акрилова & nbsp; фактурна & nbsp; штукатурка більше підходить для пінопласту (пінополістиролу). А також акрилова штукатурка не любить пил, яка притягається і незмивною дощем, після багатьох років фасад вашого будинку може трохи втратити яскравість кольору – тому її не рекомендують використовувати біля запорошених & nbsp; доріг. Можливі фактури: короїд, камінцева штукатурка.

3. Силікатна штукатурка

Термін експлуатації силікатної штукатурки до ремонту становить 20-25 років. Ця фактурна штукатурка паропроникна тому її часто використовують при утепленні фасаду методом скріпленої ізоляції, де використовується базальтова вата (наприклад , Paroc Termolife), і навпаки не рекомендується при використанні пінопласту (пінополістиролу), тому що пінопласт “не дихає”. Фасад з силікатної штукатурки стійкий до тріщин за рахунок пластичних властивостей штукатурки. Великий плюс силікатної штукатурки в тому що вона антистатична і відштовхує пил і добре миється, що дозволить зберегти зовнішній вигляд яскравим навіть через багато років. Можливі фактури: короїд, камінцева штукатурка.

4. Силіконова штукатурка

Основний показник – термін експлуат

 

ації силіконової штукатурки до ремонту становить 20-25 років. Це на даний момент сама технологічно “просунута” фасадна штукатурка. Вона ще більш еластична паропроникна, володіє великим терміном експлуатації і високим показником на розтягування. Ця фактурна штукатурка антистатична і легко миється, тому її можна використовувати поруч з дорогами. Нагадаємо, щоб зберегти максимально комфортний мікроклімат в будинку, стіни будинку повинні бути паропроникними (повинні дихати). Потрібно сказати, що силіконова штукатурка розроблялася для прибалтійського регіону, і відмінною особливістю її є те, що вона не вбирає солі і висоли. Можливі фактури: короїд, камінцева штукатурка.

Більш детальну консультацію ви зможете отримати зателефонувавши до нашого інтернет магазинутел. 0800-750-557,

або відвідати наш магазин Будмаркет за адресою б-р. М. Грушевського, 71, м. Біла Церква